МОДУС


Програмний продукт призначений для швидкого визначення вартості Автотранспортних засобів для продажу на території України.

Програмний продукт МОДУС запропонує Вам широку базу марок та моделей авто, а також зручну і ефективну систему визначення коригувань, завдяки чому розрахунок вартості автомобіля може бути проведений за декілька хвилин. Методологія коригувань відповідає та наслідує Методику товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів.                                                     

 Результатом виконання стане загальна результуюча таблиця з вказанням вартості ТЗ, а також набір висновків для кожної одиниці оцінених ТЗ в форматі: Висновок, Таблиця використаних аналогів з контактними даними та посиланнями на джерело, Таблиця розрахунків та корегувань.   Формат результуючих документів та обсяг кожного із них оговорюється з Замовником.

Компанія Модус і Барбус пропонує замовити висновки для перших 50 легкових автомобілів безкоштовно. 

Запити просимо надсилати на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

                                           НАДІСЛАТИ МАСОВИЙ ЗАПИТ ДО МОДУС

Вас може зацікавити Програмний продукт МОДУС EXPRESS особливістю якого є безкоштовний доступ без реєстраціїбез реклами. Сегмент оцінки, - транспортні засоби (легкові, вантажні, спеціальна техніка, с\х техніка, тощо) по всій території України. Швидкість оцінки, - лише 2 хвилини!

                                           ВХІД ДО МОДУС EXPRESS