НАШІ МОЖЛИВОСТІ

Масова оцінка застави, застрахованого майна.
Компанія Модус і Барбус з найвищім рівнем кваліфікації забезпечує складання висновків про вартість майна з використанням програмних засобів для портфелів у 100, 100 000 та більше об‘єктів нерухомості, або транспортних засобів (3000 моделей та марок), що зареєстровані на території України.

Оцінка майна та майнових прав.
Компанія Модус і Барбус хоча й володіє відповідним сертифікатом СОД, проте відповідно до розділу МЕТА ТА БАЧЕННЯ не виконує оцінок окремих об‘єктів. Ми пропонуємо розміщення замовлення на біржі СОДА ІІ та в рамках замовлення забезпечуємо контроль якості виконання оцінки. Якщо за результатами контролю якість звіту на субєктивний погляд фахівців компанії виявиться незадовільною, компанія Модус і Барбус забезпечить надання звіту про оцінку за власний рахунок. Оплата послуг СОД учасника біржі гарантується в будь-якому випадку.

Програмний комплекс СОДА ІІ. 
Програмний продукт, що є не тільки біржею замовлень оцінки, але є інструментом, що дозволяє запровадити проведення зручного та ефективного процесу централізованого замовлення, квотування та оплати послуг СОД-партнерів.

Будівельний сюрвей.
Компанія Модус і Барбус проводить роботи з аналізу проектно-кошторисних та дозвільних документів, будівельного контролю та моніторингу використання коштів інвестора щомісячно або щоквартально (в залежності від складності та темпів будівельних робіт) у будівництві об‘єктів житлового та не житлового призначення.

Програмний комплекс БАРБУС.
Програмний продукт, що розроблений для професіоналів ринку оцінки нерухомого майна. Основною функцією програмного продукту БАРБУС є організація якісного та швидкого процесу оцінювання від зручного означення місце-знаходження об'єкту оцінки та визначення.

Програмний комплекс МОДУС.
Програмний продукт призначений для швидкого визначення вартості Автотранспортних засобів для продажу на території України. Методологія коригувань відповідає та наслідує Методику товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів.

Аналітичний інструмент: ЦІНОВІ КАРТИ.
Цінові Карти - є потужним аналітичним інструментом у бізнес середовищі. що вимагає швидкого прийняття рішень та включає у себе Аналітичні дослідження всіх обласних центрів України, деяких районних центрів та постійно поповнюється