Переоцінка

Масова оцінка застави, застрахованого майна

Компанія Модус і Барбус забезпечує складання висновків про вартість майна з використанням програмних засобів для портфелів у 100, 100 000 та більше об‘єктів нерухомості або транспортних засобів (доступно більш ніж 3000 моделей та марок), що зареєстровані на території України.

Для проведення портфельної переоцінки знадобиться надіслати запит на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та додати зручний для Замовника формат таблиці-переліку майна, яка б вміщувала поля, що наведені в Прикріпленні

Результатом виконання стане загальна результуюча таблиця з вказанням вартості майна, а також набір висновків для кожної одиниці оціненого майна в форматі: Висновок, Таблиця використаних аналогів з контактними даними та посиланнями на джерело, Таблиця розрахунків та корегувань.   Формат результуючих документів та обсяг кожного із них оговорюється з Замовником.

Компанія Модус і Барбус пропонує замовити висновки для перших 50 одиниць майна безкоштовно. 

Запити просимо надсилати на email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.